Pokoje, ve kterých vás ubytujeme

Na této stránce najdete:

Popis, velikost a počet jednotlivých druhů pokojů a jejich zařízení. Vybavení koupelen, které jsou součástí každého pokoje.

Dvoulůžkový pokoj typu TWIN - (3 pokoje)

mají dvě oddělená lůžka o velikosti 90 x 200 cm s vysokými matracemi, která stojí samostatně. Přistýlka zde není možná. Plocha pokojů je 26 – 27 m2. Vybavené jsou TV a internetem.
Pokoje mají vlastní koupelnu se záchodem.

Pokoje typu TWIN
Ubytování v Horní Blatné v dvoulůžkovém pokoji

Dvoulůžkový pokoj typu DOUBLE - (3 pokoje)

 mají jedno dvoulůžko o rozměrech 180 x 200 cm s vysokou matrací.
     Plocha dvou pokojů je 26 m3 a jednoho 31 m2. Podle velikosti mohou být tyto pokoje doplněny o 1 až 2 přistýlky. Přistýlky jsou skládací lůžka o rozměrech 80 x 195 cm s 10 cm vysokou matrací – jsou určené především pro děti a osoby drobnějšího vzrůstu. Na pokojích je TV přijímač a internet.
     Pokoje mají vlastní koupelnu se záchodem.

Ubytování v Horní Blatné v dvoulůžkovém pokoji
Dvoulůžkový pokoj

Čtyřlůžkové "rodinné" pokoje - (1 pokoj)

je vybaven jedním dvoulůžkem o velikosti 180 x 200 cm, a dvěma samostatnými lůžky o velikosti 90 x 200 cm. Plocha pokoje je 42 m2.

Pokoj má vlastní koupelnu (sprcha, WC, umyvadlo).

Ubytování v Horní Blatné ve čtyřlůžkovém pokoji
Pokoje

Pohodlí

     Všechna lůžka jsou vybavena kvalitními matracemi, hygienickými chráničemi matrací, lůžkovinami i povlečením. Každé má dva polštáře a navíc jednu deku .

   Pro odpočinek jsou v pokojích křesla s konferenčním stolkem a pro případnou práci malý psací stůl se židlí.

     V každém pokoji je dostatek úložných prostorů – skříně s ramínky na šaty, komody s policemi a šuplíky, předsíňové stěny pro uložení věcí.

  Mezi drobné doplňky na pokojích patří skleničky na pití, otvírák na lahve, papírové kapesníčky, šití a lžíce na boty.

     Pokoje uklízíme denně. Jednou  týdně nebo na požádání vyměňujeme ložní prádlo.

Bezpečí

     Pokoje jsou opatřeny protipožárními dveřmi s bezpečnostním zámkem, požární signalizací a protihlukovými okny se závěsy pro zastínění (black out).

TV a internet

    Na barevných televizorech s dálkovým ovládáním lze na pokojích sledovat české a některé německé programy digitálního vysílání. Z důvodu vyšší citlivosti digitálního vysílání na inverze jsme vyměnili  a posílili anténu na příjem TV. Nyní je na pokoji možno přijímat cca 100 našich i německých programů.
     Na pokojích je možné bezdrátové připojení k internetu (WIFI). Podařilo se nám rychlost internetu zvýšit na 50 Mbit.   

Koupelny na pokojích a jejich vybavení

Koupelna na pokoji

Koupelna je na každém pokoji

Koupelna je vybavena splachovacím záchodem, umyvadlem se zrcadlem, sprchovým koutem s ruční sprchou a topným žebříkem na sušení ručníků a oděvů. Pokud koupelna nemá okno je vždy vybavena ventilátorem pro nucené odvětrání ovládané vypínačem v koupelně. Nad umyvadlem s odkládací plochou je osvětlené zrcadlo a polička na okládání drobností. Vedle zrcadla je elektrická zásuvka (240V) na holicí strojek, nebo kulmu.

Ubytování v Horní Blatné v pokojích s koupelnou

Co najdete v každé koupelně

V koupelně najdete sprchový gel a šampon, fén na vlasy, skleničky na čištění zubů, tekuté mýdlo v dávkovači, antivirový dezinfekční prostředek na ruce, ručníky a osušky, odličovací tampony, vatové tyčinky, toaletní papír, hygienické sáčky, předložku před sprchu a dostatečný počet háčků na pověšení ručníků či šatstva. Ve skříňce pod umyvadlem najdete elektrické vložky na vysoušení obuvi.

Vlastní ručníky nebudete potřebovat

Na každé lůžko máte na pokoji jeden ručník a osušku, které vám vyměníme buď na požádání nebo automaticky jednou za 3 dny.