Pokoje, ve kterých vás ubytujeme

Na této stránce najdete:

Pokoje jejich velikost, jednotlivé druhy pokojů a jejich zařízení. Vybavení koupelen, které jsou součástí každého pokoje.

Dvoulůžkový pokoj typu TWIN

pokoj má dvě oddělená lůžka o velikosti 90 x 200 cm s vysokými matracemi, která stojí samostatně. Přistýlka zde není možná. Plocha pokojů je 26 – 27 m2. Vybavené jsou TV a internetem.
Pokoj má vlastní koupelnu se záchodem.

Pokoje typu TWIN
Ubytování v Horní Blatné v dvoulůžkovém pokoji

Dvoulůžkový pokoj typu DOUBLE

Tento pokoj má jedno dvoulůžko o rozměrech 180 x 200 cm s vysokou matrací.
     Plocha pokoje je 26 – 31 m2. Podle velikosti mohou být tyto pokoje výjimečně doplněny o  přistýlku. Přistýlky jsou určené především pro děti a osoby drobnějšího vzrůstu. Na pokojích je TV přijímač a internet.
     Pokoj má vlastní koupelnu se záchodem.

Ubytování v Horní Blatné v dvoulůžkovém pokoji
Dvoulůžkový pokoj

Čtyřlůžkový "rodinný" pokoj

Rodinný pokoj je vybaven jedním dvoulůžkem o velikosti 180 x 200 cm, a dvěma samostatnými lůžky o velikosti 90 x 200 cm. Plocha pokoje je 42 m2.

Pokoj má vlastní koupelnu (sprcha, WC, umyvadlo).

Ubytování v Horní Blatné ve čtyřlůžkovém pokoji
Pokoje

Pohodlí

     Všechna lůžka jsou vybavena kvalitními matracemi, hygienickými chráničemi matrací, lůžkovinami i povlečením. Každé má dva polštáře a navíc jednu deku .

   Pro odpočinek jsou v pokojích křesla s konferenčním stolkem a pro případnou práci malý psací stůl se židlí.

     V každém pokoji je dostatek úložných prostorů – skříně s ramínky na šaty, komody s policemi a šuplíky, předsíňové stěny pro uložení věcí.

  Mezi drobné doplňky na pokojích patří skleničky na pití, otvírák na lahve, papírové kapesníčky, šití a lžíce na boty.

     Pokoje uklízíme denně. Jednou  týdně nebo na požádání vyměňujeme ložní prádlo.

Bezpečí

     Pokoje jsou opatřeny protipožárními dveřmi s bezpečnostním zámkem a samozavíračem, požární signalizací a protihlukovými okny se závěsy pro zastínění (black out).

TV a internet

    Na barevných televizorech s dálkovým ovládáním lze na pokojích sledovat české a některé německé programy digitálního vysílání. Z důvodu vyšší citlivosti digitálního vysílání na inverze jsme vyměnili  a posílili anténu na příjem TV. Nyní je na pokoji možno přijímat cca 100 našich i německých programů.
     Na pokojích je možné bezdrátové připojení k internetu (WIFI). Podařilo se nám rychlost internetu zvýšit na 50 Mbit.   

Koupelny na pokojích a jejich vybavení

Koupelna na pokoji

Koupelna je na každém pokoji

Koupelna je vybavena splachovacím záchodem, umyvadlem se zrcadlem, sprchovým koutem s ruční sprchou a topným žebříkem na sušení ručníků a oděvů. Pokud koupelna nemá okno je vždy vybavena ventilátorem pro nucené odvětrání ovládané vypínačem v koupelně. Nad umyvadlem s odkládací plochou je osvětlené zrcadlo a polička na okládání drobností. Vedle zrcadla je elektrická zásuvka (240V) na holicí strojek, nebo kulmu.

Ubytování v Horní Blatné v pokojích s koupelnou

Co najdete v každé koupelně

V koupelně najdete sprchový gel a šampon, fén na vlasy, skleničky na čištění zubů, tekuté mýdlo v dávkovači, antivirový dezinfekční prostředek na ruce, ručníky a osušky, odličovací tampony, vatové tyčinky, toaletní papír, hygienické sáčky, předložku před sprchu a dostatečný počet háčků na pověšení ručníků či šatstva. Ve skříňce pod umyvadlem najdete elektrické vložky na vysoušení obuvi.

Vlastní ručníky nebudete potřebovat

Na každé lůžko máte na pokoji jeden ručník a osušku, které vám vyměníme buď na požádání nebo automaticky jednou za 3 dny.

Nezávazná poptávka
včetně dětí s nárokem na lůžko
Zde vyberte preferovaný typ pokoje. Pokud nevyberete žádný, nebo pokud vámi vybraný pokoj bude obsazen, nabídneme vám jiný, podle našeho názoru nejvhodnější pokoj.
Prosíme zkontrolujte si správnost emailové adresy - je to hlavní komunikační kanál
Pro případ nutnosti rychlého spojení, nebo vysvětlení nejasností