V tom co děláme, chceme vyniknout

Jsme přesvědčeni o tom, že jakákoliv činnost má smysl pouze tehdy, pokud chceme vyniknout

Kdo jsme

Jsme Věra a Ivo Malimánkovi a žijeme spolu déle než 40 let. Už víc než 35 let také pracujeme spolu (nebo aspoň v jedné firmě). Oba jsme celý život pracovali s lidmi a cítili jsme, že bez kontaktu by to nebylo ono, že prostě lidi ke svému životu potřebujeme. 

Věra

Téměř celou dobu jsem pracovala jako účetní a posléze jako majitelka účetní firmy. Kromě profesního vzdělávání jsem studovala v kurzech managementu a po rozhodnutí vybudovat penzion jsem absolvovala rekvalifikační kurz na kuchařku.

Ivo

Zastával jsem především manažerské funkce. Nejprve v dřevařském průmyslu, později jako společník v obchodních firmách. Po převratu jsem navštěvoval kurzy v oblastech obchodu, marketingu, managementu a poradenství.

Jak jsme se zbláznili

     Když se nám blížila „padesátka“, cítili jsme potřebu změnit způsob života. A protože jsme oba pocházeli z Krušných hor (v té době jsme bydleli a pracovali ve Slaném, kde nejsou žádné lesy) byla naše původní myšlenka pořídit si chatičku v Krušných horách. A aby byla využitá, tak v ní jeden nebo dva pokojíky k pronajmutí.

     Nic vhodného jsme nenašli a začali jsme si pohrávat s myšlenkou: když ne chatičku tak malý penzionek. Měli jsme svou představu, ale nic ji nesplňovalo. Nakonec jsme se rozhodli pro „lehce vybydlené“ bývalé rekreační středisko:

ROK 2007

     Sami jsme netušili jak je to velké. Věděli jsme jen jedno: horší už to být nemůže! A navíc mohli jsme si to upravit přesně podle našich představ.
     Nejsme z oboru, ale při cestách doma i v zahraničí jsme zjistili co nám vyhovuje a co ne a tím jsme se řídili. 

Povedlo se to?

Přes „pomoc“ památkového úřadu (že jsme v městské památkové zóně jsme se dozvěděli až po koupi?!) jsme vnitřní rekonstrukci dokončili do konce roku 2008  a vnější fasádu v roce 2017.

 V roce 2018 jsme úspěšně zažádali o certifikaci HSU (HotelStars Union) a získali oficiální certifikát a právo používat označení * * * Superior. Našim cílem je získat i čtvrtou hvězdu.

Naši hosté

Smyslem našeho úsilí je naprostá spokojenost našich hostů.
Za roky našeho působení (2009 – 2020) jsme poskytli

            16 516 noclehů 5 329 hostům

bez jediné stížnosti.