V tom co děláme, chceme vyniknout

Jsme přesvědčeni o tom, že jakákoliv činnost má smysl pouze tehdy, pokud chceme vyniknout

Kdo jsme

Jsme Věra a Ivo Malimánkovi a žijeme spolu déle než 40 let. Už víc než 35 let také pracujeme spolu (nebo aspoň v jedné firmě). Oba jsme celý život pracovali s lidmi a cítili jsme, že bez kontaktu s ostatními by to nebylo ono, že prostě lidi ke svému životu potřebujeme. 

Věra

Téměř celou dobu jsem pracovala jako účetní a posléze jako majitelka účetní firmy. Kromě profesního vzdělávání jsem studovala v kurzech managementu a po rozhodnutí vybudovat penzion jsem absolvovala rekvalifikační kurz na kuchařku.

Ivo

Zastával jsem především manažerské funkce. Nejprve v dřevařském průmyslu, později jako společník v obchodních firmách. Po převratu jsem navštěvoval kurzy v oblastech obchodu, marketingu, managementu a poradenství.

Jak jsme se zbláznili

     Když se nám blížila „padesátka“, cítili jsme potřebu změnit způsob života. A protože jsme oba pocházeli z Krušných hor (v té době jsme bydleli a pracovali ve Slaném, kde nejsou žádné lesy) byla naše původní myšlenka pořídit si chatičku v Krušných horách. A aby byla využitá, tak v ní jeden nebo dva pokojíky k pronajmutí.

     Nic vhodného jsme nenašli a začali jsme si pohrávat s myšlenkou: když ne chatičku tak malý penzionek. Měli jsme svou představu, ale nic ji nesplňovalo. Nakonec jsme se rozhodli pro „lehce vybydlené“ bývalé rekreační středisko:

ROK 2007

     Sami jsme netušili jak je to velké. Věděli jsme jen jedno: horší už to být nemůže! A navíc mohli jsme si to upravit přesně podle našich představ.
     Nejsme z oboru, ale při cestách doma i v zahraničí jsme zjistili co nám vyhovuje a co ne a tím jsme se řídili. 

Povedlo se to?

Přes „pomoc“ památkového úřadu (že jsme v městské památkové zóně jsme se dozvěděli až po koupi?!) jsme vnitřní rekonstrukci dokončili do konce roku 2008  a vnější fasádu v roce 2017.

 V roce 2018 jsme úspěšně zažádali o certifikaci HSU (HotelStars Union) a získali oficiální certifikát a právo používat označení * * * Superior. Našim cílem je získat i čtvrtou hvězdu.

Co znamenají hvězdičky?

Naši hosté

Smyslem našeho úsilí je naprostá spokojenost našich hostů.
Za roky našeho působení (2009 – 2020) jsme poskytli

            17 437 noclehů 5 610 hostům

bez jediné stížnosti.

Nezávazná poptávka
včetně dětí s nárokem na lůžko
Zde vyberte preferovaný typ pokoje. Pokud nevyberete žádný, nebo pokud vámi vybraný pokoj bude obsazen, nabídneme vám jiný, podle našeho názoru nejvhodnější pokoj.
Prosíme zkontrolujte si správnost emailové adresy - je to hlavní komunikační kanál
Pro případ nutnosti rychlého spojení, nebo vysvětlení nejasností

Jsme členy

AHRCR
ASMP
HKCR